Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Ladie,s |
| Size | 10 inch |
| Width | 8 mm |
| Weight | 12.700 gm |
| Purity | 18 kt |
| Tag No | 1082 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
₹170,690.54 Exclusive of Tax
Breakup : ₹144,653.00 (Metal Price) + ₹26,037.54 (Making) = ₹170,690.54
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Ladie,s |
| Size | 10 inch |
| Width | 8 mm |
| Weight | 12.700 gm |
| Purity | 18 kt |
| Tag No | 1082 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 12.700 g |
|---|---|
| Dimensions | 9 × 7 mm |