Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 2.1cm |
| Width | 2.1 cm |
| Weight | 4.670 gm |
| Purity | 22 kt |
| Tag No | Z368 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
₹75,991.17 Exclusive of Tax
Breakup : ₹64,399.30 (Metal Price) + ₹11,591.87 (Making) = ₹75,991.17
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 2.1cm |
| Width | 2.1 cm |
| Weight | 4.670 gm |
| Purity | 22 kt |
| Tag No | Z368 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 4.670 g |
|---|---|
| Dimensions | 2.1 × 2.1 mm |