Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Woman |
| Size | 28 inch |
| Width | 2.5 cm |
| Weight | 28.190 gm |
| Purity | 22 kt |
| Tag No | Z217 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
₹458,713.32 Exclusive of Tax
Breakup : ₹388,740.10 (Metal Price) + ₹69,973.22 (Making) = ₹458,713.32
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Woman |
| Size | 28 inch |
| Width | 2.5 cm |
| Weight | 28.190 gm |
| Purity | 22 kt |
| Tag No | Z217 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 28.190 g |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 2.5 mm |