Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Size | 5.7 cm |
| Width | 1.8 cm |
| Weight | 4.070 gm |
| Purity | 18 kt |
| Tag No | J253 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
₹54,701.61 Exclusive of Tax
Breakup : ₹46,357.30 (Metal Price) + ₹8,344.31 (Making) = ₹54,701.61
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Size | 5.7 cm |
| Width | 1.8 cm |
| Weight | 4.070 gm |
| Purity | 18 kt |
| Tag No | J253 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 4.070 g |
|---|---|
| Dimensions | 5.7 × 1.8 mm |