Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 3.16cm |
| Width | |
| Weight | 6.570gram |
| Purity | 18carat |
| Tag No | G509 |
| Metal | Yellow Gold Matt finished |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
₹88,302.11 Exclusive of Tax
Breakup : ₹74,832.30 (Metal Price) + ₹13,469.81 (Making) = ₹88,302.11
|
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 3.16cm |
| Width | |
| Weight | 6.570gram |
| Purity | 18carat |
| Tag No | G509 |
| Metal | Yellow Gold Matt finished |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 6.570 g |
|---|---|
| Dimensions | 3.16 mm |