Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Size | 1.9 cm |
| Width | 2.4 cm |
| Weight | 5.720 gm |
| Purity | 22 kt |
| Tag No | Z379 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
₹97,430.48 Exclusive of Tax
Breakup : ₹82,568.20 (Metal Price) + ₹14,862.28 (Making) = ₹97,430.48
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Size | 1.9 cm |
| Width | 2.4 cm |
| Weight | 5.720 gm |
| Purity | 22 kt |
| Tag No | Z379 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 5.720 g |
|---|---|
| Dimensions | 2.4 × 1.9 mm |