Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women,s |
| Height | 4.5cm |
| Width | |
| Weight | 8.550 gram |
| Purity | 22 kt |
| Tag No | Z273 |
| Metal | Yellow Gold Matt finished |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
₹145,634.72 Exclusive of Tax
Breakup : ₹123,419.25 (Metal Price) + ₹22,215.47 (Making) = ₹145,634.72
Gold Fancy Jhala 22kt Latest Design |
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women,s |
| Height | 4.5cm |
| Width | |
| Weight | 8.550 gram |
| Purity | 22 kt |
| Tag No | Z273 |
| Metal | Yellow Gold Matt finished |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 8.550 g |
|---|---|
| Dimensions | 4.5 mm |