Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women,s |
| Height | 4.2cm |
| Width | |
| Weight | 13.710 gram |
| Purity | 18 kt |
| Tag No | G89 |
| Metal | Yellow Gold Matt finished |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
₹192,920.27 Exclusive of Tax
Breakup : ₹163,491.75 (Metal Price) + ₹29,428.52 (Making) = ₹192,920.27
Gold Fancy Jhala 18ct Purity |
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women,s |
| Height | 4.2cm |
| Width | |
| Weight | 13.710 gram |
| Purity | 18 kt |
| Tag No | G89 |
| Metal | Yellow Gold Matt finished |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 13.710 g |
|---|---|
| Dimensions | 4.2 mm |