Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Man |
| Height | 28cm |
| Weight | 18.400 gm |
| Purity | 22 carat |
| Tag No | 22632 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
₹313,412.72 Exclusive of Tax
Breakup : ₹265,604.00 (Metal Price) + ₹47,808.72 (Making) = ₹313,412.72
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Man |
| Height | 28cm |
| Weight | 18.400 gm |
| Purity | 22 carat |
| Tag No | 22632 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 18.400 g |
|---|---|
| Dimensions | 28 mm |