Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Man |
| Height | 23cm |
| Weight | 7.310gm |
| Purity | 22 carat |
| Tag No | CNKJM6 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
₹118,949.78 Exclusive of Tax
Breakup : ₹100,804.90 (Metal Price) + ₹18,144.88 (Making) = ₹118,949.78
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Man |
| Height | 23cm |
| Weight | 7.310gm |
| Purity | 22 carat |
| Tag No | CNKJM6 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 7.310 g |
|---|---|
| Dimensions | 23 mm |