Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Woman |
| Size | 2.5 inch |
| Width | 5 cm |
| Weight | 4.720 gm |
| Purity | 18kt |
| Tag No | ROX62 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+22% MAKING CHARGE+GST
₹68,668.92 Exclusive of Tax
Breakup : ₹56,286.00 (Metal Price) + ₹12,382.92 (Making) = ₹68,668.92
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Woman |
| Size | 2.5 inch |
| Width | 5 cm |
| Weight | 4.720 gm |
| Purity | 18kt |
| Tag No | ROX62 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+22% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 4.720 g |
|---|---|
| Dimensions | 2.5 × 5 mm |