Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Woman |
| Size | 3.5 inch |
| Width | 5 cm |
| Weight | 6.160 gm |
| Purity | 18kt |
| Tag No | L1172 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+22% MAKING CHARGE+GST
₹89,618.76 Exclusive of Tax
Breakup : ₹73,458.00 (Metal Price) + ₹16,160.76 (Making) = ₹89,618.76
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Woman |
| Size | 3.5 inch |
| Width | 5 cm |
| Weight | 6.160 gm |
| Purity | 18kt |
| Tag No | L1172 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+22% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 6.160 g |
|---|---|
| Dimensions | 3.5 × 5 mm |