Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Size | 3.1inch |
| Width | 1 cm |
| Weight | 4.850 gm |
| Purity | 22 kt |
| Tag No | Z418 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
₹65,184.97 Exclusive of Tax
Breakup : ₹55,241.50 (Metal Price) + ₹9,943.47 (Making) = ₹65,184.97
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Size | 3.1inch |
| Width | 1 cm |
| Weight | 4.850 gm |
| Purity | 22 kt |
| Tag No | Z418 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 4.850 g |
|---|---|
| Dimensions | 3.1 × 1 mm |