Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Woman |
| Size | 3.5 inch |
| Width | 5 cm |
| Weight | 4.500 gm |
| Purity | 18kt |
| Tag No | ROX34 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+22% MAKING CHARGE+GST
₹63,321.75 Exclusive of Tax
Breakup : ₹53,662.50 (Metal Price) + ₹9,659.25 (Making) = ₹63,321.75
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Woman |
| Size | 3.5 inch |
| Width | 5 cm |
| Weight | 4.500 gm |
| Purity | 18kt |
| Tag No | ROX34 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+22% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 4.500 g |
|---|---|
| Dimensions | 3.5 × 5 mm |