Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Size | 21 inch |
| Width | 4 mm |
| Weight | 11.090 gm |
| Purity | 22 kt |
| Tag No | 1927 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
₹188,899.30 Exclusive of Tax
Breakup : ₹160,084.15 (Metal Price) + ₹28,815.15 (Making) = ₹188,899.30
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Size | 21 inch |
| Width | 4 mm |
| Weight | 11.090 gm |
| Purity | 22 kt |
| Tag No | 1927 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 11.090 g |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 0.3 mm |