Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Size | 21 inch |
| Width | 4 mm |
| Weight | 9.190 gm |
| Purity | 22 kt |
| Tag No | 1930 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
₹156,536.03 Exclusive of Tax
Breakup : ₹132,657.65 (Metal Price) + ₹23,878.38 (Making) = ₹156,536.03
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Size | 21 inch |
| Width | 4 mm |
| Weight | 9.190 gm |
| Purity | 22 kt |
| Tag No | 1930 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 9.190 g |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 0.3 mm |