Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women,s |
| Height | 22cm |
| Weight | 13.170 gm |
| Purity | 22carat |
| Tag No | 22635 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
₹224,328.56 Exclusive of Tax
Breakup : ₹190,108.95 (Metal Price) + ₹34,219.61 (Making) = ₹224,328.56
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women,s |
| Height | 22cm |
| Weight | 13.170 gm |
| Purity | 22carat |
| Tag No | 22635 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 13.170 g |
|---|---|
| Dimensions | 22 mm |