Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Ladies |
| Size | 18 inch |
| Width | 19 mm |
| Weight | 5.980 gm |
| Purity | 18kt |
| Tag No | E1164 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
₹84,147.57 Exclusive of Tax
Breakup : ₹71,311.50 (Metal Price) + ₹12,836.07 (Making) = ₹84,147.57
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Ladies |
| Size | 18 inch |
| Width | 19 mm |
| Weight | 5.980 gm |
| Purity | 18kt |
| Tag No | E1164 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 5.980 g |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 19 mm |