Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Woman |
| Size | 3.5 inch |
| Width | 5 cm |
| Weight | 8.390 gm |
| Purity | 18kt |
| Tag No | ROX42 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+22% MAKING CHARGE+GST
₹118,059.89 Exclusive of Tax
Breakup : ₹100,050.75 (Metal Price) + ₹18,009.14 (Making) = ₹118,059.89
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Woman |
| Size | 3.5 inch |
| Width | 5 cm |
| Weight | 8.390 gm |
| Purity | 18kt |
| Tag No | ROX42 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+22% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 8.390 g |
|---|---|
| Dimensions | 3.5 × 5 mm |