Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Woman |
| Size | 4 cm |
| Width | 5 cm |
| Weight | 5.340 gm |
| Purity | 18 ct |
| Tag No | GE131 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
₹75,141.81 Exclusive of Tax
Breakup : ₹63,679.50 (Metal Price) + ₹11,462.31 (Making) = ₹75,141.81
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Woman |
| Size | 4 cm |
| Width | 5 cm |
| Weight | 5.340 gm |
| Purity | 18 ct |
| Tag No | GE131 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 5.340 g |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 6 mm |