Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Woman |
| Size | 5 cm |
| Width | 4 cm |
| Weight | 7.410 gm |
| Purity | 18 ct |
| Tag No | J278 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
₹104,269.82 Exclusive of Tax
Breakup : ₹88,364.25 (Metal Price) + ₹15,905.57 (Making) = ₹104,269.82
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Woman |
| Size | 5 cm |
| Width | 4 cm |
| Weight | 7.410 gm |
| Purity | 18 ct |
| Tag No | J278 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 7.410 g |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 4 mm |