Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Size | 4.7cm |
| Width | 4.2 cm |
| Weight | 4.080 gm |
| Purity | 18 kt |
| Tag No | 1871 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+22% MAKING CHARGE+GST
₹59,357.88 Exclusive of Tax
Breakup : ₹48,654.00 (Metal Price) + ₹10,703.88 (Making) = ₹59,357.88
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Size | 4.7cm |
| Width | 4.2 cm |
| Weight | 4.080 gm |
| Purity | 18 kt |
| Tag No | 1871 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+22% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 4.080 g |
|---|---|
| Dimensions | 4.3 × 4.2 mm |