Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Size | 4.8 cm |
| Width | 4.2 cm |
| Weight | 9.490 gm |
| Purity | 22 kt |
| Tag No | Z410 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+22% MAKING CHARGE+GST
₹159,657.86 Exclusive of Tax
Breakup : ₹130,867.10 (Metal Price) + ₹28,790.76 (Making) = ₹159,657.86
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Size | 4.8 cm |
| Width | 4.2 cm |
| Weight | 9.490 gm |
| Purity | 22 kt |
| Tag No | Z410 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+22% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 9.490 g |
|---|---|
| Dimensions | 4.3 × 4.2 mm |