Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Size | 4.3 cm |
| Width | 4.2 cm |
| Weight | 6.690 gm |
| Purity | 22 kt |
| Tag No | Z412 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+22% MAKING CHARGE+GST
₹117,815.58 Exclusive of Tax
Breakup : ₹96,570.15 (Metal Price) + ₹21,245.43 (Making) = ₹117,815.58
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Size | 4.3 cm |
| Width | 4.2 cm |
| Weight | 6.690 gm |
| Purity | 22 kt |
| Tag No | Z412 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+22% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 6.690 g |
|---|---|
| Dimensions | 4.3 × 4.2 mm |