Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Size | 4.8 cm |
| Width | 4.2 cm |
| Weight | 10.660 gm |
| Purity | 22 kt |
| Tag No | Z411 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
₹187,730.06 Exclusive of Tax
Breakup : ₹153,877.10 (Metal Price) + ₹33,852.96 (Making) = ₹187,730.06
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Size | 4.8 cm |
| Width | 4.2 cm |
| Weight | 10.660 gm |
| Purity | 22 kt |
| Tag No | Z411 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 10.660 g |
|---|---|
| Dimensions | 4.3 × 4.2 mm |