Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Ladie,s |
| Size | 9 inch |
| Width | 8 mm |
| Weight | 8.190 gm |
| Purity | 18 kt |
| Tag No | 8569 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+22% MAKING CHARGE+GST
₹110,075.24 Exclusive of Tax
Breakup : ₹93,284.10 (Metal Price) + ₹16,791.14 (Making) = ₹110,075.24
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Ladie,s |
| Size | 9 inch |
| Width | 8 mm |
| Weight | 8.190 gm |
| Purity | 18 kt |
| Tag No | 8569 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+22% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 8.190 g |
|---|---|
| Dimensions | 9 × 7 mm |