Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Woman |
| Size | 2.1 inch |
| Width | 1.2 cm |
| Weight | 3.320 gm |
| Purity | 18 kt |
| Tag No | G1289 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
₹46,717.38 Exclusive of Tax
Breakup : ₹39,591.00 (Metal Price) + ₹7,126.38 (Making) = ₹46,717.38
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Woman |
| Size | 2.1 inch |
| Width | 1.2 cm |
| Weight | 3.320 gm |
| Purity | 18 kt |
| Tag No | G1289 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 3.320 g |
|---|---|
| Dimensions | 2.1 × 1.2 mm |