Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Size | 5.3 cm |
| Width | 1.1cm |
| Weight | 2.890 gm |
| Purity | 18 kt |
| Tag No | G1108 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
₹40,666.64 Exclusive of Tax
Breakup : ₹34,463.25 (Metal Price) + ₹6,203.39 (Making) = ₹40,666.64
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Size | 5.3 cm |
| Width | 1.1cm |
| Weight | 2.890 gm |
| Purity | 18 kt |
| Tag No | G1108 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 2.890 g |
|---|---|
| Dimensions | 5.3 × 1.1 mm |