Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Woman |
| Height | 558mm |
| Width | 6mm |
| Weight | 13.480g |
| Purity | 22 carat |
| Tag No | 22k716 |
| Metal | Yellow Gold Matt finished |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
₹223,771.37 Exclusive of Tax
Breakup : ₹194,583.80 (Metal Price) + ₹29,187.57 (Making) = ₹223,771.37
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Woman |
| Height | 558mm |
| Width | 6mm |
| Weight | 13.480g |
| Purity | 22 carat |
| Tag No | 22k716 |
| Metal | Yellow Gold Matt finished |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 13.480 g |
|---|