Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 23mm |
| Width | 11mm |
| Weight | 2.170g |
| Purity | 22 carat |
| Tag No | 22k348 |
| Metal | Yellow Gold Matt finished |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
₹36,022.54 Exclusive of Tax
Breakup : ₹31,323.95 (Metal Price) + ₹4,698.59 (Making) = ₹36,022.54
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 23mm |
| Width | 11mm |
| Weight | 2.170g |
| Purity | 22 carat |
| Tag No | 22k348 |
| Metal | Yellow Gold Matt finished |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 2.170 g |
|---|