Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Size | 3.1 cm |
| Width | 0.9cm |
| Weight | 4.00gm |
| Purity | 22 kt |
| Tag No | Z383 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
₹65,088.80 Exclusive of Tax
Breakup : ₹55,160.00 (Metal Price) + ₹9,928.80 (Making) = ₹65,088.80
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Size | 3.1 cm |
| Width | 0.9cm |
| Weight | 4.00gm |
| Purity | 22 kt |
| Tag No | Z383 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 4.00 g |
|---|---|
| Dimensions | 3.1 × 0.9 mm |