Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 50mm |
| Width | 09mm |
| Weight | 3.63g |
| Purity | 22 carat |
| Tag No | 22K543 |
| Metal | Yellow Gold Matt finished |
₹60,258.91 Exclusive of Tax
Breakup : ₹52,399.05 (Metal Price) + ₹7,859.86 (Making) = ₹60,258.91
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 50mm |
| Width | 09mm |
| Weight | 3.63g |
| Purity | 22 carat |
| Tag No | 22K543 |
| Metal | Yellow Gold Matt finished |
| Weight | 3.63 g |
|---|