Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Size | 20 inch |
| Width | 3 mm |
| Weight | 9.760 gm |
| Purity | 22 kt |
| Tag No | 1928 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
₹166,245.01 Exclusive of Tax
Breakup : ₹140,885.60 (Metal Price) + ₹25,359.41 (Making) = ₹166,245.01
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Size | 20 inch |
| Width | 3 mm |
| Weight | 9.760 gm |
| Purity | 22 kt |
| Tag No | 1928 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 9.760 g |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 0.3 mm |