Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 13cm |
| Weight | 27820 gm |
| Purity | 18carat |
| Tag No | 18827 |
| Metal | Yellow Gold Matt finished |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
₹364,400.27 Exclusive of Tax
Breakup : ₹316,869.80 (Metal Price) + ₹47,530.47 (Making) = ₹364,400.27
Fancy Traditional Wedding Yellow Gold Necklace 18kt |
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 13cm |
| Weight | 27820 gm |
| Purity | 18carat |
| Tag No | 18827 |
| Metal | Yellow Gold Matt finished |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 27.820 g |
|---|---|
| Dimensions | 13 mm |