Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 12 cm |
| Width | |
| Weight | 3.850 gm |
| Purity | 18 carat |
| Tag No | GT011 |
| Metal | Yellow Gold Matt |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+22% MAKING CHARGE+GST
₹53,498.83 Exclusive of Tax
Breakup : ₹43,851.50 (Metal Price) + ₹9,647.33 (Making) = ₹53,498.83
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 12 cm |
| Width | |
| Weight | 3.850 gm |
| Purity | 18 carat |
| Tag No | GT011 |
| Metal | Yellow Gold Matt |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+22% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 3.850 g |
|---|---|
| Dimensions | 12 mm |