Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 26cm |
| Weight | 36.800 gm |
| Purity | 22carat |
| Tag No | 22824 |
| Metal | Yellow Gold Matt finished |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
₹583,592.80 Exclusive of Tax
Breakup : ₹507,472.00 (Metal Price) + ₹76,120.80 (Making) = ₹583,592.80
Fancy Traditional Wedding Yellow Gold 22kt Necklace |
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 26cm |
| Weight | 36.800 gm |
| Purity | 22carat |
| Tag No | 22824 |
| Metal | Yellow Gold Matt finished |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 36.800 g |
|---|---|
| Dimensions | 26 mm |