Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 127mm |
| Width | 101mm |
| Weight | 18.510 gm |
| Purity | 22 carat |
| Tag No | 22652 |
| Metal | Yellow Gold Matt finished |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+16% MAKING CHARGE+GST
₹296,093.36 Exclusive of Tax
Breakup : ₹255,252.90 (Metal Price) + ₹40,840.46 (Making) = ₹296,093.36
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 127mm |
| Width | 101mm |
| Weight | 18.510 gm |
| Purity | 22 carat |
| Tag No | 22652 |
| Metal | Yellow Gold Matt finished |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+16% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 18.510 g |
|---|---|
| Dimensions | 127 × 101 mm |