Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 12cm |
| Weight | 21.140 gm |
| Purity | 22carat |
| Tag No | 22826 |
| Metal | Yellow Gold Matt finished |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
₹335,248.69 Exclusive of Tax
Breakup : ₹291,520.60 (Metal Price) + ₹43,728.09 (Making) = ₹335,248.69
Fancy Traditional Party Wear Yellow Gold 22kt Necklace |
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 12cm |
| Weight | 21.140 gm |
| Purity | 22carat |
| Tag No | 22826 |
| Metal | Yellow Gold Matt finished |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 21.140 g |
|---|---|
| Dimensions | 13 mm |