Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 56mm |
| Width | 18mm |
| Weight | 11.020gm |
| Purity | 22 carat |
| Tag No | 22422 |
| Metal | Yellow Gold Matt finished |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
₹164,371.35 Exclusive of Tax
Breakup : ₹139,297.75 (Metal Price) + ₹25,073.60 (Making) = ₹164,371.35
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 56mm |
| Width | 18mm |
| Weight | 11.020gm |
| Purity | 22 carat |
| Tag No | 22422 |
| Metal | Yellow Gold Matt finished |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 9.650 g |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 18 mm |