Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Man |
| Height | 30cm |
| Weight | 21.200gm |
| Purity | 22 carat |
| Tag No | 22616 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
₹361,105.96 Exclusive of Tax
Breakup : ₹306,022.00 (Metal Price) + ₹55,083.96 (Making) = ₹361,105.96
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Man |
| Height | 30cm |
| Weight | 21.200gm |
| Purity | 22 carat |
| Tag No | 22616 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 21.200 g |
|---|---|
| Dimensions | 30 mm |