Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Ladie,s |
| Size | 7 inch |
| Width | 8 mm |
| Weight | 8.020 gm |
| Purity | 18 kt |
| Tag No | Y124 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+22% MAKING CHARGE+GST
₹111,444.32 Exclusive of Tax
Breakup : ₹91,347.80 (Metal Price) + ₹20,096.52 (Making) = ₹111,444.32| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Ladie,s |
| Size | 7 inch |
| Width | 8 mm |
| Weight | 8.020 gm |
| Purity | 18 kt |
| Tag No | Y124 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+22% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 8.020 g |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 7 mm |