Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women,s |
| Height | 30 cm |
| Weight | 8.740gm |
| Purity | 22 kt |
| Tag No | Z299 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+22% MAKING CHARGE+GST
₹147,040.01 Exclusive of Tax
Breakup : ₹120,524.60 (Metal Price) + ₹26,515.41 (Making) = ₹147,040.01
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women,s |
| Height | 30 cm |
| Weight | 8.740gm |
| Purity | 22 kt |
| Tag No | Z299 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+22% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 8.740 g |
|---|---|
| Dimensions | 30 mm |