Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women,s |
| Height | 19cm |
| Weight | 12.040 gm |
| Purity | 22carat |
| Tag No | 22634 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+22% MAKING CHARGE+GST
₹212,032.83 Exclusive of Tax
Breakup : ₹173,797.40 (Metal Price) + ₹38,235.43 (Making) = ₹212,032.83
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women,s |
| Height | 19cm |
| Weight | 12.040 gm |
| Purity | 22carat |
| Tag No | 22634 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+22% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 12.040 g |
|---|---|
| Dimensions | 19 mm |