Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Size | 19 inch |
| Width | 3 mm |
| Weight | 10.160 gm |
| Purity | 22 kt |
| Tag No | 1933 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+19% MAKING CHARGE+GST
₹173,058.33 Exclusive of Tax
Breakup : ₹146,659.60 (Metal Price) + ₹26,398.73 (Making) = ₹173,058.33
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Size | 19 inch |
| Width | 3 mm |
| Weight | 10.160 gm |
| Purity | 22 kt |
| Tag No | 1933 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+19% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 10.160 g |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 0.3 mm |