Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Size | 9.1 inch |
| Width | 0.4 cm |
| Weight | 5.810gm |
| Purity | 18 kt |
| Tag No | CG55 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
₹81,755.42 Exclusive of Tax
Breakup : ₹69,284.25 (Metal Price) + ₹12,471.17 (Making) = ₹81,755.42
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Size | 9.1 inch |
| Width | 0.4 cm |
| Weight | 5.810gm |
| Purity | 18 kt |
| Tag No | CG55 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 5.810 g |
|---|---|
| Dimensions | 9.1 × 0.4 mm |