Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women,s |
| Height | 28cm |
| Weight | 6.930gm |
| Purity | 22 carat |
| Tag No | VS2SLH |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+22% MAKING CHARGE+GST
₹122,042.15 Exclusive of Tax
Breakup : ₹100,034.55 (Metal Price) + ₹22,007.60 (Making) = ₹122,042.15
22% Making Charge Included
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women,s |
| Height | 28cm |
| Weight | 6.930gm |
| Purity | 22 carat |
| Tag No | VS2SLH |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+22% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 6.930 g |
|---|---|
| Dimensions | 28 mm |