Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women,s |
| Height | 24cm |
| Weight | 8.220gm |
| Purity | 22 carat |
| Tag No | 22C637 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
₹140,013.73 Exclusive of Tax
Breakup : ₹118,655.70 (Metal Price) + ₹21,358.03 (Making) = ₹140,013.73
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women,s |
| Height | 24cm |
| Weight | 8.220gm |
| Purity | 22 carat |
| Tag No | 22C637 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 8.220 g |
|---|---|
| Dimensions | 24 mm |