Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Woman |
| Size | 2″8 |
| Width | 6.8mm |
| Weight | 8.640gm |
| Purity | 22 kt |
| Tag No | 22910 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
₹147,167.71 Exclusive of Tax
Breakup : ₹124,718.40 (Metal Price) + ₹22,449.31 (Making) = ₹147,167.71
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Woman |
| Size | 2″8 |
| Width | 6.8mm |
| Weight | 8.640gm |
| Purity | 22 kt |
| Tag No | 22910 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 8.640 g |
|---|---|
| Dimensions | 2.8 mm |