Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Men |
| Size | 14 |
| Width | 1.2 cm |
| Weight | 2.860gm |
| Purity | 18 kt |
| Tag No | G1061 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
₹40,244.49 Exclusive of Tax
Breakup : ₹34,105.50 (Metal Price) + ₹6,138.99 (Making) = ₹40,244.49
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Men |
| Size | 14 |
| Width | 1.2 cm |
| Weight | 2.860gm |
| Purity | 18 kt |
| Tag No | G1061 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 2.860 g |
|---|---|
| Dimensions | 14 mm |