Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Woman |
| Size | 30 inch |
| Width | 5.6 cm |
| Weight | 43.770 gm |
| Purity | 22 kt |
| Tag No | 2296 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
₹712,234.19 Exclusive of Tax
Breakup : ₹603,588.30 (Metal Price) + ₹108,645.89 (Making) = ₹712,234.19
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Woman |
| Size | 30 inch |
| Width | 5.6 cm |
| Weight | 43.770 gm |
| Purity | 22 kt |
| Tag No | 2296 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 43.770 g |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 5.6 mm |